O LeapMakers 2019-08-26T22:58:51+00:00

LeapMakers – proč jsme vznikli?

Vracíme Čechům důvěru v sebe i ostatní. V našich projektech motivujeme lidi překonávat své hranice a naplňovat svůj potenciál.

PROČ?

Když jsme dřív vyráželi na cesty po světě, většinou jsme utíkali za něčím lepším. Ať už po Evropě, tak i do Asie, Austrálie, Ameriky či Afriky. Jenže jsme postupně zjistili, že Česko je úžasná země, odkud není důvod utíkat. Máme tu stovky nádherných míst, skvělé podmínky pro život a jen málokde na světě potkáte tolik kreativních a šikovných lidí na jednom místě. 

Jediné, co nám chybí, je víra v sebe, ostatní i lepší zítřky. Drží se nás dědictví Bílé hory, Mnichova i 40 let totality. 

Chceme Čechům pomoct to změnit. Aby se tu lépe žilo nám i našim dětem. Česko si zaslouží místo na světové špičce, pokud si ale nebudeme věřit, nikdy se tam nevrátíme.

JAK?

LeapMakers je platforma, která zaštiťuje a propojuje projekty s podobnou vizí. Dáváme dohromady komunitu lidí s chutí něco dělat pro ostatní a sdílet své zkušenosti.

Pomáháme lidem najít v sobě odvahu překonat sebe sama a naplnit svůj potenciál. Ukazujeme, jak žít svobodně, ale zároveň převzít zodpovědnost za své činy i svůj život. 

Nechceme ale jen mluvit a poučovat. Nejdůležitější je podle nás silný impulz ke změně a prožitá zkušenost.

CO DĚLÁME?

 • Tvoříme akce a výzvy o sebepřekonávání v rámci X-Challenge.
 • Pořádali jsme už 5 ročníků závodu LowCost Race. Dvojčlenné týmy v něm mají za 10 dní projet co nejvíc checkpointů po Evropě, splnit nespočet výzev a při tom utratit maximálně 2500 Kč na hlavu. Na LCR navazuje letní akce X-Challenge.
 • Publikujeme podcast o štěstí a úspěchu.
 • V rámci seminářů Co nás naučilo cestování a podnikání přednášíme pro středoškoláky. Chceme v nich posílit sebevědomí a víru ve vlastní schopnosti, ale zároveň ukázat, že je nutné vzít na sebe zodpodpovědnost sám za sebe a svoje činy. Poslouží k tomu osobní příběh přednášejících i pečlivě připravená struktura přednášky s konkrétními příklady a dalšími zdroji ke studiu.
 • Organizujeme akci Admenture pro otce a syny.
 • Přednášíme, přispíváme do médií a aktivně se zapojujeme do veřejného života.

Chcete nás podpořit?

Děkujeme! Nejvíc nám pomůžou 2 věci:

 • Přidejte se do týmu.
  Každá pomocná ruka se hodí. Napište na info@leapmakers.cz a domluvíme se, co a jak.
 • Přispějte nám na provoz či konkrétní aktivity.
  Cestovné na přednášky, tvorba podcastu, účetnictví, organizace akcí. I když v týmu pracujeme všichni za dobrý pocit, některé věci je potřeba zaplatit. Dar v jakékoliv výši můžete poslat na účet 2501196207/2010 (Fio). Potvrzení o daru rádi napíšeme, stačí se ozvat na info@leapmakers.cz.

Zůstaňme ve spojení