X-Challenge Weekend: OHEŇ 29. 11. – 1. 12. 2019-10-18T09:59:19+00:00

X-Challenge Weekend

Téma: OHEŇ
29. 11. – 1. 12. 2019

Vytvořili jsme akci, kde během 3 dní zkouškou ohněm poznáš, jak jsi psychicky silný.

Kde se budeš bavit a hrát si, ale zároveň zažiješ extrémně náročné situace a sebepoznání. Kde zažiješ tolik dobrodružství, že o tom budeš vyprávět ještě dlouho po akci.

Zúčastni se ohnivých her, nauč se oheň plivat, získej praktické dovednosti k přežití v divočině a překonej svůj strach.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Jak bude weekend probíhat?

Civilizaci necháme daleko za sebou. Budeme trávit čas na loukách a v lesích. Samozřejmě s ohněm. 

Kdo nikdy neměl zapálený panák B52, bude mít možnost to při seznámení napravit. O něco později večer nás čeká chození po žhavých uhlících a zjistíme, že spousta strachů je jenom v naší hlavě. V sobotu hned po snídani začnou ohnivé workshopy kde se naučíte tvořit zápalné šípy, plivat oheň a udělat fireshow.

Po obědě se vydáme do lesa, naučíme se těžit a zpracovávat dřevo. Co by to bylo za ohnivý weekend bez táboráku? Zažehneme ho pomocí šípů, dopřejeme si ohnivý raut a zúročíme, co jsme se naučili v dopoledních workshopech.

V neděli si stihneme zastřílet hořícími šípy a poměříme síly v čarodějnickém souboji jeden na jednoho. Užijeme si i ohnivou vybiku a přeskakování zapáleného lana. Za víkend se tak naučíme nenechat se spálit a udržet oheň v roli dobrého sluhy.
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Co ještě bys měl vědět?

O jídlo a místo k ubytování uvnitř v teple je postaráno.

Ty si vezmi jen spacák, karimatku, oblečení, kterému nebude vadit špína, čelovku a plyšáka.

Počítej s tím, že akce bude fyzicky náročná. Pokud máš nějaká zdravotní omezení, dej nám prosím vědět do poznámky k objednávce (v pokladně), nebo na info@x-challenge.cz. Stejně tak nám dej prosím vědět, pokud něco nejíš. Ať už je to maso, vajíčka, lepek, nebo třeba papriky. Dík!

Kde se weekend koná?

Včas ho upřesníme všem přihlášeným do e-mailu, najdeš ho nedaleko Holic v Pardubickém kraji. Z Prahy to trvá pohodovou hodinu a půl vlakem.

Jdeš do toho?

  • Weekendovka OHEŇ v termínu 29. listopadu až 1. prosince 2019
  • Dostatek jídla na celou dobu
  • Vyladěný program od tvůrců X-Challenge
  • Možnost si hrát, odpočinout si od běžných starostí a překonávat své hranice
  • Spaní na 2 noci (ve vlastním spacáku, ale uvnitř v teple)

2990 Kč

REGISTROVAT NA WEEKEND

Kdo akci pořádá?

Weekendovky jednou za několik týdnů probíhají už přes rok a pořádají je stejní lidé, jako třeba letní X-Challenge.

Rádi sami vyrazíme pryč z města, od obrazovek a hlavně s partou lidí, kteří se nebojí být sami sebou. Přestože berou život vážně, a možná právě proto, si umí občas hrát jako děti. Na weekendovkách se snažíme navodit atmosféru důvěry, hravosti i lehkosti, ale zároveň odkrývat životní potenciál. Akce mají různá témata, každé do detailů rozpracované. Oheň je jedno z nich.

Fífa
Fífa
Šéf weekendovek. Mimo to, že několik let vedl skauty, je to iniciátor spousty geniálních nápadů pro veřejnost i kamarády. Má vyšší IQ než 99,9% lidí na téhle planetě a tak každý program, který dá dohromady, je naprosto do detailů promyšlený. A to chceš zažít.
Kuba
Kuba
Technický mozek akcí. Mimo to, že je také skaut – a jeden z nejnadanějších absolventů kurzů pro leadery, dokáže cokoliv vyrobit, sehnat, případně (a především) zapálit, když je potřeba.
Miky
Miky
Zakladatel X-Challenge. Člověk, co tomu vdechnul duši a dává vlastní srdce. Drží dohled nad tím, že weekendovky mají smysl v rámci celé X-Challenge. Zkrátka že ti ty akce dají, co mají, a že tvůj život tě po návratu bude o kousek víc bavit.
CHCI SE PŘIHLÁSIT