Zálesácká X-Challenge výprava 2020-02-12T17:30:56+00:00

Zálesácká X-Challenge výprava

3. – 5. 4. 2020, Brdy

Máš rád přírodu a srdečné lidi?

Je tu jedinečná příležitost využít víkend k putování po nádherné krajině, večeřet buřty z ohně a usínat při hvězdách. Potkat se s ostatními challengery a navzájem se naučit tipy a triky, jak si co nejvíc usnadnit a zpříjemnit pobyt v přírodě.

Tento víkend se trochu vymyká našim běžným weekendovkám. Program totiž budeme tvořit všichni společně a navazujeme tak hlavně na X-Silvestr.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Jak bude výprava probíhat?

Výprava je akce jen pro 40 lidí včetně týmu X-Challenge, kde se stírá rozdíl mezi účastníkem a organizátorem. My jsme jen naplánovali trasu putování, zbytek je na tom, co vymyslíme společně.

Máš k dispozici skupinu lidí, která je pro každou špatnost. Po cestě se můžeme pustit do čehokoliv, ať už je to

  • koupání v potoce,
  • stavění přístřešků
  • vaření na ohni
  • lezení po stromech
  • závod ve válení sudů
  • … nebo cokoliv, co tě v přírodě napadne

Samozřejmě jsme pro tebe připravili několik prográmků, na které se můžeš těšit, ale když se nebudeš cítit, nikdo tě nutit nebude. Klidně je ber jenom jako návrhy. Ačkoliv… umíme se hecovat a tohle si ujít nechat nechceš, ne?

Mnohem víc prostoru ale bude pro tvořivost a nápady nás všech. Pojďme využít čas v českých lesích nejlíp, jak si každý z nás umí představit.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Co ještě bys měl vědět?

Budeme spát venku a mimo město. Takže si zabal vše důležité – včetně jídla – s sebou.

Vezmi si stan, spacák, karimatku, dostatečně teplé oblečení, kterému nebude vadit špína, dostatečně velkou svačinu a čelovku.

Počítej s tím, že na akci ujdeme alespoň 20 kilometrů denně. Pokud máš nějaká zdravotní omezení, dej nám prosím vědět do poznámky k objednávce (v pokladně), nebo na info@x-challenge.cz.

Kde se výprava koná?

Projdeme kus krásných Brd, pravděpodobně se potkáme v Jincích. Konkrétní místo setkání se ještě může změnit, dáme ti včas vědět. Určitě ale bude snadno dostupné jak vlakem, tak autem.

Jdeš do toho?

200 Kč

REGISTROVAT NA VÝPRAVU