X-Challenge Weekend: WTF 28. 2. – 1. 3. 2020 2020-02-11T14:49:52+00:00

X-Challenge Weekend

Téma: WTF?
28. 2. – 1. 3. 2020

Vytvořili jsme akci, kde si během 3 dní otestuješ, jak jsi psychicky odolný.

Kde se budeš bavit a hrát si, ale zároveň zažiješ náročné situace a sebepoznání. Kde zažiješ tolik dobrodružství, že o tom budeš vyprávět ještě dlouho po akci.

Na weekendovce WTF si dost možná kolikrát tuto legendární otázku budeš opakovat. Obsah celé akce ti nechceme prozradit. Přišel bys o moment překvapení. A ten bude hodně důležitý.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Jak bude weekend probíhat?

Civilizaci necháme daleko za sebou. Budeme trávit čas na loukách a v lesích. Možná tam budeme muset i improvizovaně přespat.

Co vše ti můžeme říct? Málo. Budeš vystaven různým stresujícím faktorům, které ti vyženou adrenalin na vysokou úroveň. A pravděpodobně hodně zvýší tvou psychickou odolnost.

Pokud jsi někdy s napětím koukal na akční hrdiny ve filmech, věř, že na této weekendovce budeš v jejich kůži. Rozdíl je v tom, že oni scény točili na několik pokusů. Ty budeš mít jen jeden. Jdeš do toho s námi?

Rámec akce je pro tebe tajný. Pokud ale budeš potřebovat cokoliv upřesnit nebo poodhalit, neboj se zeptat. Konec programu bude v sobotu večer, abychom měli prostor zážitky vstřebat a nasdílet. Pokud nám bude přát počasí, uděláme si hezký večer u ohně či grillu. S odjezdem počítej v neděli po 14:00.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Co ještě bys měl vědět?

O jídlo a místo k ubytování uvnitř v teple je postaráno.

Ty si vezmi jen spacák, karimatku, oblečení, kterému nebude vadit špína, čelovku a plyšáka.

Počítej s tím, že akce bude fyzicky náročná. Pokud máš nějaká zdravotní omezení, dej nám prosím vědět do poznámky k objednávce (v pokladně), nebo na info@x-challenge.cz. Stejně tak nám dej prosím vědět, pokud něco nejíš. Ať už je to maso, vajíčka, lepek, nebo třeba papriky. Dík!

Kde se weekend koná?

Včas ho upřesníme všem přihlášeným do e-mailu, najdeš ho nedaleko Holic v Pardubickém kraji. Z Prahy to trvá pohodovou hodinu a půl vlakem.

Jdeš do toho?

  • Weekendovka WTF v termínu 28. 2. – 1. 3. 2020
  • Vyladěný program od tvůrců X-Challenge
  • Možnost si hrát, odpočinout si od běžných starostí a překonávat své hranice

2990 Kč

REGISTROVAT NA WEEKEND

Kdo akci pořádá?

Weekendovky jednou za několik týdnů probíhají už přes rok a pořádají je stejní lidé, jako třeba letní X-Challenge.

Rádi sami vyrazíme pryč z města, od obrazovek a hlavně s partou lidí, kteří se nebojí být sami sebou. Přestože berou život vážně, a možná právě proto, si umí občas hrát jako děti. Na weekendovkách se snažíme navodit atmosféru důvěry, hravosti i lehkosti, ale zároveň odkrývat životní potenciál. Akce mají různá témata, každé do detailů rozpracované. Oheň je jedno z nich.

Fífa
Fífa
Šéf weekendovek. Mimo to, že několik let vedl skauty, je to iniciátor spousty geniálních nápadů pro veřejnost i kamarády. Má vyšší IQ než 99,9% lidí na téhle planetě a tak každý program, který dá dohromady, je naprosto do detailů promyšlený. A to chceš zažít.
Kuba
Kuba
Technický mozek akcí. Mimo to, že je také skaut – a jeden z nejnadanějších absolventů kurzů pro leadery, dokáže cokoliv vyrobit, sehnat, případně (a především) zapálit, když je potřeba.
Miky
Miky
Zakladatel X-Challenge. Člověk, co tomu vdechnul duši a dává vlastní srdce. Drží dohled nad tím, že weekendovky mají smysl v rámci celé X-Challenge. Zkrátka že ti ty akce dají, co mají, a že tvůj život tě po návratu bude o kousek víc bavit.
CHCI SE PŘIHLÁSIT