X-Challenge: Podzimní akce – Pravidla 2019-10-17T15:34:18+00:00

X‑Challenge: Podzimní akce

PRAVIDLA

CHCI SE REGISTROVAT

1) Buď fér

Chovej se tak, aby se ti dalo věřit a věř ostatním. I kdyby bylo cílem Podzimní akce vyhrát, vítěz může být jedině ten, kdo poctivě maká na svojí cestě. Největší odměnou ti bude plnění svých vlastních snů. Hodnocení a pořadí vůči ostatním ber jenom jako vodítko a příležitost k vzájemné inspiraci a pomoci.

2) Nemusíš nic. Stačí dojet do cíle.

Akci si užij naplno svým vlastním tempem – všechno, co se rozhodneš zažít, je dobrovolné. My ti dáváme inspiraci, mantinely a podporu, všechno ostatní je na tobě. Je ti víc než 18 let a máš plnou zodpovědnost za všechna svá rozhodnutí i činnosti a jejich následky, tak nenechávej mozek doma. Jedinou povinností pro vyhodnocení z naší strany je dojet do 10. 11. 15:00 do cíle v místě, které včas upřesníme. Setkání se všemi ostatními skvělými lidmi, kteří se X‑Challenge účastnili, a možnost vzájemně sdílet zážitky si přece nechceš nechat ujít. ;)

3) Registrujeme se každý za sebe…

Akce se můžeš účastnit, pokud jsi řádně zaregistrovaný a máš zaplaceno. I když Realizaci pojedete v týmu, registrujete se každý za sebe a to do 29. 10. 2019 23:59.

4) …ale buďme týmoví

Cílem akce je pomoct ti splnit si sny a kreativně nad nimi přemýšlet. Nástrojem jsou dobrá formulace cílů, šikovná práce se zdroji a v první řadě vzájemná pomoc v komunitě podobně naladěných akčních lidí. Dovol ostatním dát ti nadhled nad tvými sny a pomoct ti – a buď tím, který jde ostatním příkladem a pomáhá sám. Pomáhej šířit pozitivní atmosféru ve skupině.

5) První část akce: Přípravný víkend

X-Challenge: Podzimní akce má dvě nedílné části: Přípravný víkend 1. – 3. 11. 2019 (dále jen “Víkend”) a Realizaci 6. – 10. 11. 2019. Jedno bez druhého nefunguje a tvoje účast je nezbytná na obou částech akce. Na Víkendu poznáš partu super lidí a na přednáškách, workshopech a společných aktivitách se naučíš, jak ze sebe dostat to nejlepší a sestavíš si svůj bucket list.

6) Pětičlenné týmy

Na konci Víkendu se rozdělíte do pětic. Pokud ti během Víkendu někdo padne do oka, nebo budete mít s kamarády jasno už od začátku, budete si moct svoje pětice zvolit. Všichni ostatní budou do pětičlenných týmů náhodně rozřazeni. Za nás je to preferovaná dobrodružnější varianta <3 V závažných případech (výrazné neshody, nevhodný počet účastníků apod.) mohou týmy obsahovat 4 nebo 6 členů. Ostatní pravidla pro takové týmy platí beze změny.

7) Společný bucket list

Před Realizací máte v týmu jediný úkol: vytvořit společný Bucket list o 20 položkách, tedy 4 cíle od každého z vás, na které se během Realizace zaměříte. Narozdíl od Letní akce není zakázáno si program domlouvat dopředu, naopak, vřele doporučujeme 3 dny mezi Víkendem a Realizací maximálně využít na plánování. Stejně tak je na tobě finanční částka, kterou se rozhodneš během Realizace utratit. Klidně se hecni a jdi do toho s nulou. Zkušenost nám říká, že kreativita je, zvlášť při plnění bucket listu, užitečnější než bezedná peněženka. Na Víkendu ti pomůžeme kreativitu trošku popostrčit.

8) Reportování

Každý den akce do 10:00 vyplníte za tým denní report za předchozí den pomocí appky X‑Challenge. Pokud vyplníte report pozdě nebo vůbec, přijdete o body. Pozor na to! Za to vám nic nebrání nám posílat skvělý videa pro fanoušky ke zveřejnění kdykoliv během dne.

9) Bodování

Za svoje výkony dostáváte body do celkového hodnocení. Body tým získává 1) plněním položek společného Bucket listu, 2) za plnění výzev v appce X-Challenge a 3) za svůj přístup formou bodů poroty. Přesný mechanismus hodnocení a bodové hodnoty budou představeny během Víkendu. Zároveň si vyhrazujeme právo veta na operativní rozhodování a vývoj pravidel v nejnutnějších případech. V rámci prvního ročníku to pravděpodobně párkrát bude nezbytné. Vždycky ale stavíme férovost na první místo, to slibujeme.

10) Poděl se o cestu se světem!

Během závodu i po akci se neboj svoje zážitky a zkušenosti sdílet na jakýchkoliv sítích a inspirovat tak svoje kamarády i okolí k překonání sebe sama. Stejně tak můžeš pořádat veřejné přednášky inspirované zážitky z akce, rádi tvoji událost v rámci možností podpoříme například sdílením. Nezapomeň ale, že X‑Challenge má svoji ochrannou známku a je pro nás všechny důležité, že v souvislosti s akcí nešíříš nemorální, nezákonné nebo další skutečnosti, které by mohly dobré jméno akce poškodit. Jednej podle našeho etického kodexu a hranic zákona země, ve které se zrovna pohybuješ. Registrací v X‑Challenge prohlašuješ, že na veřejných komunikačních kanálech nebo na akcích nebudeš poškozovat dobré jméno X‑Challenge ani partnerů. Díky, hombre.

11) Pokud tě někdo bude chtít podpořit, chceme o tom vědět

X‑Challenge spolupracuje s partnery, kteří vás všechny podpoří na cestě. Každá spolupráce má ale nějaké podmínky, kterými se musíme řídit, aby byly všechny strany spokojené. Pokud tvůj tým dostane nabídku na podporu spřátelenou firmou nebo značkou, potřebujeme o tom vědět. Ověříme, jestli by taková spolupráce neměla problém s podmínkami našich stávajících partnerů a my tak o spolupráci s nimi nepřišli. To by se nelíbilo nikomu.

Jsi připraven svůj život pořádně nakopnout?

  • Přednášky a workshopy na přípravném víkendu
  • 2 noci přespání na přípravném víkendu – ve spacáku, ale pod střechou a v teple
  • Drobné občerstvení na přípravném víkendu
  • Podpora týmu X-Challenge v rámci realizace 6. – 10. 11.
  • Výzvy a úkoly spojené s akcí v appce X-Challenge
990 Kč/osoba
Cena registrace se bude průběžně zvyšovat až k 2590 Kč
REGISTROVAT NA X-CHALLENGE: PODZIMNÍ AKCE

Registrace uzavřeme 29. 10. 2019 ve 23:59
Každý z týmu se registruje sám za sebe. Registrací zároveň potvrzujete, že jste v době konání akce starší 18 let.

Kolik tě akce bude stát? To je na tobě. Je na tobě, kolik peněz se po zaplacení registračního poplatku rozhodneš investovat. Pomůžeme ti zapnout kreativitu naplno a poradit si i třeba úplně bez peněz líp než s bezednou peněženkou. Na druhou stranu je dobré mít aspoň rezervní budget, protože na některých snech by mohla být škoda šetřit.